Ayteks Prodüksiyon Medya Tanıtım 2007 yılından bu yana internet yayıncılığı yapan bir medya kuruluşudur. Sahip olduğu portal ile Türkiye’deki Evtekstili ve perde sektörü kullanıcılarının büyük bir kısmına ulaşmaktadır.

2016 yılında yayın hayatına başlayan Mobilya Satıcıları Haber Portalı’da bundan böyle Türkiye’de bulunan mobilyacılarımızın dert, sıkıntılarını, mağaza açılışları, lansman toplantıları ve fuarları ziyaret ederek mobilya sektöründen haberler verecektir.

2017 yılın ilk aylarında yayın hayatına başlayan Halı Satıcıları Haber Portalı'mızda sektörde bulunan halı firmaları, ürün tanıtımları, halı fuarlarında bulunarak sektörle ilğili tüm gelişmeleri sektör mensublarına duyuracaktır.


Yayınını yaptığımız portallarda; haberden duyurulara, etkinliklerden fuarlara, lansman toplantılarından firma tanıtımlarına kadar geniş bir yelpaze oluşturur. Portalımızda her zaman içerik kalitesini, kolay kullanımı ve fonksiyonelliği ön planda tutmaktayız. Sahip olduğumuz güçlü teknik donanım, her biri konusunda ayrı uzman kadromuz, arge merkezimiz ve bu alanda yaptığımız yatırımlarla sektörde öncü ve örnek bir yayıncılık sergilemekteyiz. İnternet yayıncılığı alanında kalite standartlarımız en üst seviyede, sürdürülebilirlik ilkesine bağlılığımız tamdır.

www.perdesaticilari.com 

www.mobilyasaticilari.com 

www.halisaticilari.com 

Yukarı Git
Arama: Ara